Занимательная Украина — LiveJournal

About  

ВИДЕО: Прогулка по КарпатамMar. 10th, 2016 @ 11:44 am
op_lot

Зимнее восхождение на ГоверлуMar. 3rd, 2016 @ 05:10 pm
op_lot
ГОВЕРЛА. С младых лет каждому украинцу знакомо это слово. Словно зерно, посаженное в светлые головы, оно всходит ростком любви к Украине. Именно это слово для меня неотрывно связано с понятиями уважение и гордость. В школе учительница говорила: "Говерла - це найвища точка України, висота 2061м". Для меня это звучало, как мантра, определявшая моё желание непременно покорить эту вершину.
Гора Говерла относится к хребту Черногора в Карпатах, а территориально расположена на границе Закарпатской и Ивано-Франковской областей, и всего ничего от Румынии. Кстати, у румын имя горы означает «труднопроходимое возвышение». Откровенно говоря, тысячи и тысячи ног, протоптавшие тропы на вершину Говерлы, сделали её не такой уж и труднопроходимой. Лишь зимой, убравшись снегом, гора подтверждает свое название!
Покорять дикую Говерлу мы отправились в разгар зимы 2015г. На первый взгляд благоприятная солнечная погода могла преподнести неприятные сюрпризы. Но об этом думаешь меньше всего, когда снег блестит на ярком солнце, а тишина вековечного леса убаюкивает своей таинственностью.
Мы решили облегчить себе хотя бы начальную стадию покорения вершины и поселились на базе Заросляк. Зимой попасть на базу удобнее всего на автомобиле из Ворохты или Верховины, куда в свою очередь можно добраться на автобусе или электричке. Предприимчивые местные жители на авто повышенной проходимости ждут туристов на узловых точках приближенных к Говерле городов. Мы не стали пренебрегать местным гостеприимством и в Ворохте прямо с маршрутки загрузили вещи во внушительный пикап.Read more...Collapse )

Вінниччина кінця XVIII століття на малюнках Жана Анрі Мюнца.Dec. 24th, 2015 @ 09:53 pm
in_vin
Пропоную вашій увазі 15 чудових малюнків Вінниччини кінця XVIII століття. Всі ці роботи належать олівцю та пензлю славетного архітектора Жана Анрі Мюнца, який народився в Ельзасі.

Протягом 1781-1784 років Жан Анрі Мюнц багато подорожував теренами України. Усі враження він фіксував в своєму альбомі-щоденнику, до якого не лише робив записи, але й малював навколишні пейзажі.

Найбільше уваги Жан Анрі приділив Черкащині, позаяк керував в Корсуні роботами по зведенню палацу. Ме ж більше цікавить Вінниччина, яку майстер також не обійшов стороною. Тому заходжу на сайт Бібліотеки Варшавського університету та шукаю потрібні мені зображення.

1.

Дорога з Могилів-Подільського до Бару (Gościniec z Mohylewa do Baru.)

+14 малюнківCollapse )

ВоспоминанияNov. 22nd, 2015 @ 09:34 pm
ingeneriys
Все вспоминают годовщину хорошо известных событий на Украине. Мой фотоаппарат намекнул мне, чтобы я показал общественности то, что прошло через его оптику и записалось на матрицу. Пожелания своего фотоаппарата выполняю.


ВспоминаемCollapse )
Tags:

5000 впечатлений: Коростышевский каньонJul. 21st, 2015 @ 07:43 am
op_lot
Задача: Для идеального воскресного отдыха требуется: хорошая погода; местность, сочетающая в себе лес, горы и водоем, при этом удалённая от Киева не более, чем на 150км.; возможность отдохнуть активно. Всё это умноженное на отличную компанию и заряженное ее позитивом.
Ответ: Поездка в Коростышевский каньон вместе с EnRoute
Read more...Collapse )

"Зверхній" погляд на КиївApr. 30th, 2015 @ 11:31 am
posterrr
Останнім часом якось стало модним казати "я не люблю Київ". Мовляв там забагато людей, машин та поверхів, скрізь галас і метушня, й взагалі не кавайняшно.
І хоча мені самому Київ завжди був до вподоби, але тепер я таки піддався настроям натовпу, і поглянув на столицю в іншому ракурсі - згори вниз... Трішки зверхньо :)


Тож я вживаюся в роль гірського барана та стрибаю весняними вершинами київських гір - Дитинки, Клинця, Уздихальниці та Замкової гори. І, само-собою, не забуваю клацати навсібіч фотоапаратом.

+20 кадрівCollapse )
Tags:

Вінниця. Що в ній є окрім фонтану?Apr. 28th, 2015 @ 12:34 pm
in_vin
У Вінниці розпочався черговий сезон роботи світломузичного фонтану Roshen, тож можна очікувати на приїзд численних туристів. А позаяк найбільш ефектна частина цього водяного шоу відбувається пізно ввечері, то багато хто з приїжджих ламає собі голову: "чим зайняти решту часу у Вінниці?"


Тому пропоную вашій увазі невеличкий огляд вінницьких цікавинок. Задля більшої зручності всі місця, про які йде мова в дописі, позначено на інтерактивній карті міста, тож читачі будуть краще орієнтуватись на місцевості, а по приїзді до Вінниці зможуть самостійно обирати маршрут в залежності від наявного часу.
Крім того, намагався збагатити розповідь посиланнями на більш детальні описи об'єктів, про які йде мова.

Ну що ж - гайда гуляти Вінницею!

+ 66 фотоCollapse )

Полярне сяйво на ВінниччиніMar. 24th, 2015 @ 03:03 pm
posterrr
А ви знали, що 17 березня 2015 року в небі над Україною можна було спостерігати полярне сяйво? Унікальне для наших широт явище фіксувалось в різних куточків країни, зокрема в Тернопольській, Хмельницькій та Вінницькій областях.

Пропоную вашій увазі невеличкий звіт про полярне сяйво, яке відзняв фотолюбитель Сергій Миколайович Снігур в небі над селом Петрашківка Теплицького району Вінницької області.

Originally posted by in_vin at Полярне сяйво на Вінниччині


Ось так от сидиш цілими днями за монітором і зовсім не бачиш, що діється навколо. А за вікном, тим часом, відбувається щось надзвичайне!

Вчора ввечері (тобто 17 березня) з 19:40 до 20:10 можна було спостерігати за Полярним Сяйвом!!!
Збурення магнітосфери було настільки потужним, що гру світла на вечірньому небі можна було побачити навіть у наших широтах!


На жаль, Пінгвін таке видовище прогавив. Та на щастя, Сергій Миколайович Снігур зафільмував це унікальне для нашої місцевості явище в небі над Петрашівкою Теплицького району.

+3 фотоCollapse )

Вилково - город на водеMar. 24th, 2015 @ 07:32 am
op_lot
Во всех рекламных проспектах и на просторах интернета Вилково называют "Украинской Венецией", но как можно сравнивать деревню с городом высокой культуры и уникальной архитектуры. Вилково - это скорее "Украинский Вужен", но так как мало кто знает о китайской деревушке на воде, прицепили пафосную и неправдоподобную Венецию. И, надо сказать, это вполне помогает в привлечении туристического потока в наше отдалённое селение на воде. Двухдневные туристические программы предлагают весь спектр развлечений в Вилково - экскурсия по городским улицам-каналам, прогулка на катере в дельте Дуная с остановкой на 0-м километре, поглощение ухи из дунайской рыбы и молодого местного вина. Такие поездки всем нравятся, потому что, несмотря на утомительный трансфер, путешествие проходит "под шофе" с минимальным снижением градуса. Кульминационным моментом является посещение знака "0км" - место впадения Дуная в Чёрное море. С ним фотографируются, в него пролазят, загадывая желание, и проводят другие ритуалы мракобесия.

Мы же решили поехать в Вилково самостоятельно и остановиться не в отеле, а у местных.


Read more...Collapse )

Вранішні ЧеркасиMar. 4th, 2015 @ 02:58 pm
posterrr
Поїздка до Черкас виявилась доволі спонтанною. Наша "молодіжка" з футболу почала показувати цікаву та змістовну гру, вийшла із групи та стала всерйоз претендувати на вихід до Євро-15. Для цього потрібно було в двоматчевому протистоянні обігрувати збірну Німеччини.

Звісно ж, бундестім - то надзвичайно сильний суперник. Але в іграх із грандами нашим футболістам як ніколи потрібна допомога вболівальників! Тож rus_gol подав ідею гайнути в Черкаси (де мав відбутися матч) та підтримати наших. Заодно ще й in_vin набився третім у подорож, коли взнав, що ми з пересадкою через Жмеринку поїдемо, бо ж дуже хотів пофотографувати відреставрований тамтешній вокзал.

Отже:
квитки замовляєм на матч в haidamac'а,
за що йому величезна подяка (бо ж квитки на цей матч через інтернет не продавались),
купуєм сусідні плацкарти у касах
та їдем разом на футбол у Черкаси!


Дорогою граємо в морський бій прямо на японських кросвордах, загадуємо одне одному персонажів в акінатора... Зрештою, просто намагаємось заснути й бодай трохи відіспатись, бо ж в Черкаси наш поїзд приїжджає ще поночі, а потім на нас чекає насичена культурна програма, а саме: зустріч світанку над Дніпром, день знайомства із містом та найголовніше - матч молодіжних збірних України ти Німеччини!

Виспатись перед Черкасами нам так і не вдалося, ну та нічого - "зарядимось" енергією від сходу сонця над Дніпром! Тож уперед - знайомитись із містом!

43 кадри ранкових ЧеркасCollapse )
Powered by LiveJournal.com